قوانین و مقررات

به سامانه فرم ساز تحت وب خوش آمدید


این سامانه در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است و کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران در زمینه فضای سایبری می باشد . لذا هرگونه فعالیت خلاف شرع و عرف و مغایر با قانون جمهوری اسلامی ایران و آنچه بعنوان محتوای مجرمانه نامیده می شود در آن ممنوع بوده و شامل تعهدات سامانه در زمینه حفظ حریم خصوصی کاربران نمی گردد. لطفا جهت مشاهده فهرست مصاديق محتوای مجرمانه به آدرس http://internet.ir/crime_index.html مراجعه فرمایید .

  • آنلاین فرم امکان ایجاد فرم های آنلاین را برای کاربران بوجود می آورد. هر کاربری می تواند در آنلاین فرم ، فرم آنلاین بسازد.
    مسئولیت فرم ها با کاربر سازنده فرم می باشد. هیچکدام از فرم های ساخته شده در آنلاین فرم مورد تایید و با مسئولیت ما نمی باشند. لطفا قبل از وارد کردن اطلاعات خود از اعتبار ایجاد کننده فرم اطمینان حاصل فرمایید. و به هیچ عنوان اطلاعات کارت بانکی خود را در هیچ فرمی وارد نکنید

  • در سامانه فرم ساز تحت وب ، کلیه فرم های ساخته شده و نیز اطلاعاتی که کاربران در این فرم ها ارسال خواهند کرد ، کاملا خصوصی و محرمانه تلقی میگردد. و به هیچ عنوان حتی مدیریت و پرسنل خود سامانه نیز مجاز به مشاهده و دسترسی به آنها نمی باشند . مگر در مواردی که بنا به دستور مقام قضایی ناچار به مسدود کردن فرم و حذف اطلاعات باشیم و یا اطلاعات فرم مطابق با مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، که در اینصورت حتما قبلا کاربر از این مسئله مطلع خواهد شد. و همچنین در هنگامی که صاحب یک حساب کاربری با مجوزی مکتوب و امضا شده خود ، مدیریت سامانه را مجاز به دسترسی به اطلاعات نماید .

  • در صورت عدم تمدید یک پلن از طرف کاربر ، سامانه حداکثر سی روز بعد از تاریخ اتمام آن پلن نگهداری اطلاعات فرمها را ضمانت میکند. و پس از آن حق دارد فرم ها و اطلاعات وارد شده آن کاربر را از سامانه حذف نماید . در غیر اینصورت اطلاعات کاربر و فرم ها به هیچ عنوان حذف نخواهند شد. (در تمامی پلن ها)

  • بدلیل وجود امکان تست کامل فرم ها در پلن های رایگان ، بدیهی است وجه پرداخت شده جهت استفاده از امکانات سامانه به هیچ وجه عودت داده نمی شود .

  • پشتیبانی مسائل فنی سامانه تنها از طریق ایمیل انجام خواهد شد و سامانه خود را ملزم به پاسخ گویی ، راهنمایی و رفع مشکل تمامی کاربران میداند و این مهم در مورد تمامی پلن ها صادق است .

  • سامانه فرم ساز تحت وب مجاز به نمایش تبلیغات در صفحات کاربران دارای پلن رایگان می باشد .

  • آنلاین فرم به عنوان تولید کننده سامانه فرم ساز تحت ، نمایش نام "سامانه فرم ساز تحت وب" و لینک آنرا در ذیل تمامی فرم های سامانه ، شامل فرم های مدیریتی و فرم های نهایی کاربران ، حق خود می داند .

  • هرگونه کپی برداری کلی و یا قسمتی از اطلاعات ، کد ، ایده و طراحی این سامانه ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .