آنالیز فرم

این فرم شامل 2 برگه "تعداد نمایش" و "تعداد ارسال" می باشد

 • تعداد نمایش

  با توجه به بازه تاریخی انتخاب شده توسط شما ، نمودار بازدید برحسب زمان و تاریخ برای شما نمایش داده میگردد . محور افقی تابع بازه انتخابی شما بوده و از ساعت تا سال تغییر می کند . هنگامی که 2 تاریخ ورودی شما با هم برابر باشند محور افقی بر حست ساعت خواهد بود . هنگامی که تفاضل 2 تاریخ کمتر از یک ماه باشد محور بر حست روز خواهد بود .
  هنگامی که تفاضل بیشتر از یک ماه باشد ، محور بر حسب ماه و اگر بیشتر از یک سال باشد محور بر حسب سال خواهد بود .
  در این نمودار صرفا "تعداد نمایش" فرم برای کابران ، نمایش داده می شود و بیانگر تعداد بازدید می باشد و نه تعداد ارسال ها توسط کاربران .

 • تعداد ارسال

  تنظیمات محور نمودار در این برگه همانند برگه تعداد نمایش می باشد. در پنل پایینی فرم شما می توانید پراکندگی جغرافیایی کاربرانی که اقدام به ارسال فرم کرده اند و نیز نام مرورگر و نام سیستم عامل کامپیوتر انها را مشاهده کنید .

آنالیز فرم

سوالات متداول آنالیز فرم

 • آنالیز فرم به فرآیند کسب و کار من چه کمکی می کند ؟

  در آنالیز فرم شما می توانید با مشخص نمودن یک بازه تاریخی خاص تعداد ارسال های گوناگون را به تفکیک کشور و شهر مشاهده نمایید . این در واقع نمایانگر این مطلب است که مخاطبان شما در چه مناطقی سکونت دارند و با توجه به آن می توان فرآیند های را جهت بومی سازی محصولات و یا انجام تبلیغات در آن مناطق انجام داد. که سهم بسزایی در بهبود سطح کیفی و کمی فروش محصولات و یا ارائه خدمات دارد .

 • آیا نام شهر هایی که از آنها ارسال صورت گرفته دقیق می باشند ؟

  تکنیک بکار رفته در سامانه برای نمایش پراکندگی جغرافیای کاربران ، بسبار دقیق و بهبنه می باشد ولیکن اگر کاربر از پراکسی با فیلتر شکن و یا مکانیزم های مشابه در هنگام ارسال فرم استفاده کرده باشد بدلیل عوض شدن IP وی با توجه به محل سرور پراکسی نام شهر محل قرار گرفتن سرور برای وی در سامانه ثبت می شود و نه شهر محل سکونت وی که با توجه به تکنولوژی امروز راه حلی برای آن موجود نمی باشد و جزو خطای سامانه فرم ساز بشمار نمی رود .

  آنالیز فرم